İNŞAAT HİZMETLERİ

Kurulduğu yıldan itibaren taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak kurumsallaşmış yapısı ile çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle; yurt içi ve yurt dışı genel yapı hizmetleri alanında dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak Ponte İnşaatın vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır.

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdüren firmamız, kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronlarının kalitelerini yükseltmelerini teşvik eder ve kaynaklarını en etkin ve verimli bir biçimde kullanarak performansını ve rekabet gücünü en yüksek düzeye çıkarmayı amaçlar. İş birlikteliği içinde olduğu çözüm ortakları ve elinde bulundurdukları distribütörlük ve temsilcilikler firmamızı vazgeçilmez hedefine kısa sürede ulaştırmaktadır.

Konusunda uzman ve lider bu kuruluşlar sayesinde müşterilerinin beklentilerini en üst kalitede karşılamanın yanında fiyat ve süre avantajlarıyla çağın en önemli gereksinimini de müşterilerine sunmak Ponte İnşaatı belki de diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden biridir ve öyle kalmaya devam edecektir.

Hedefimiz proje ve tekniğe uygun olarak yüksek standartlarda kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve tam zamanında iş teslimi yaparak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Yerine koyulamayacak tek şey insan hayatıdır. Gerekli güvenlik ekipmanları ve eğitimleri alınarak iş güvenliği sağlanmaktadır.

KALİTE
Hedefimiz kendimizi geliştirerek her zaman kaliteyi daha üst seviyelere taşımaktır. Kaliteli iş referansımızdır.

TEMİZLİK
Yapılan bir işin düzenli ve temiz olması işinize verdiğiniz değeri gösterir. Biz işimize değer veriyoruz.

VERİM
Yapılan işte verim almak için planlı ve düzenli bir çalışma gereklidir. Çalışanlarımız bu bilgi ve tecrübeye sahiptir.