GAYRİMENKUL HİZMETLERİ

Ponte İnşaat son yıllarda artan iş talebi ve büyümekte olan inşaat sektörü konusunda yaptığı çalışmalar ve bilgi birikimi, sahip olduğu uzman kadrosunu gayrimenkul değerleme alanında çalışmaya yöneltmiştir.

Hedefimiz, sürdürülebilir gelişme ile büyüyerek, ülkemizde ve tüm dünyada gayrimenkul değerleme hizmeti vermektir. Şirketimiz yerel ve global şirketlere, bankalara, gerçek ve tüzel kişi, kurum ve kuruluşlara, leasing kuruluşlarına vb. her türlü değerleme ihtiyacına cevap verecek şekilde yapılandırılmıştır.

Ponte İnşaat yerel ve global şirketlere, bankalara, gerçek ve tüzel kişi, kurum ve kuruluşlara, leasing kuruluşlarına vb. her türlü değerleme ihtiyacına cevap verecek şekilde yapılandırılmıştır.

Amacımız; Uluslararası Değerleme Standartları’na uygun olacak şekilde Etik kurallar çerçevesinde Profesyonel çalışma disiplini ve modern çalışma araçlarıyla Bağımsız ve tarafsız bir şekilde değerleme ve danışmanlık hizmeti vermektir.

Harita mühendisi, mimar, şehir-bölge plancısı, inşaat mühendisi ve ekonomistlerden kurulu olan teknik kadromuz, müşterilerimize, tüm ülke çapında güvenilir, kaliteli ve bağımsız hizmet vermeyi ilke edinmiştir.