ALT YAPI HİZMETLERİ

Ponte İnşaat , inşaat ve altyapı sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet vermektedir. Firmamız en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet sahalarını her gün daha da genişletmektedir.

Bu doğrultuda firmamız; yenilikçi, sürdürülebilir, ekonomik ve çevre dostu üstün nitelikli çalışmalar ortaya çıkarmıştır. Firmamız gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla kısa sürede, hizmet verdiği alanda aranılan firma olmayı başarmıştır.

Ponte İnşaat, bilgiden güç doğacağı ilkesinden yola çıkarak gerçekleştirdiği her projeye çağdaş bakış açısıyla yaklaşır. Bu bakış açısı ve geçmiş deneyimleri neticesinde de firmamız, her geçen gün gücüne güç katmaktadır. Firmamız, ticari itibarını, güvenirliğini, ve prestijini; mükemmel bir işbirliğine dayalı takım ruhunu, projenin özüyle bütünleştirerek çalışması sonucunda kazanmıştır.

Ponte İnşaat olarak hayata geçirdiğimiz alt yapı hizmetlerimizden bazıları şunlardır ;

YOLLAR Köprüler, viyadükler, akadükler, katlı kavşaklar, eşdüzey kavşaklar, menfezler ve diğer sanat yapıları ile birlikte tüm yol inşaatları.

KENTSEL ALTYAPI Yağmur suyu, atıksu, içme suyu, doğal gaz, telekomünikasyon, enerji şebekeleri ile bu sistemlerinin kurulumu inşaatları.

  • İshale hatları
  • Pis su ve temiz su hatları